CESTITAM,
VI STE JEDINI ZA KOGA BIH MOGLA DA GLASAM.ALI DABUDeM Postena,nisam sigurna da li bi bojkot bio bolja opcija,kad se zna ko broji glasove.Plasim se ponovnod davanja legitimiteta ovoj vlasti,a posle nam nema spasa ni od predaje KiM ,ni od 4te ind,revolucije
Tako je Nado! Samo ima problem AV ce sve uraditi da potkupi dobar deo opozicije i sam sebi obezbedi legalitet. živa bila pa videla. Moramo se potruditi da ideja MI i uspe. Mlad pokret teško će biti!
Konačno opcija koja nudi vraćanje dostojanstva državi Srbiji i svima koji u njoj žive! Konačno opcija koja daje nadu da će poštenje, čast, znanje i kultura konačno da dobiju šansu u ovom društvu! Konačno da se vrate moralne vrednosti!! Želim vam mnogo sreće i uspeha u predstojećem periodu!
Hvala Bogu da ima još poštenih ljudi u ovoj našoj okupiranoj Srbiji!
Ja sam penzioner i neznam na koji način mogu da pomognem, ali bar imam za koga da glasam! Hvala vam što postojite!
Cestitam vam na registraciji, najiskrenije zelim da predjete cenzus, udjete u parlament i zastupate nas koji vas pratimo vec dovoljno dugo, iskrena podrska za svu sedmoricu velicanstvenih
Hvala Bogu da ima još poštenih ljudi u ovoj našoj okupiranoj Srbiji!
Ja sam penzioner i neznam na koji način mogu da pomognem, ali bar imam za koga da glasam! Hvala vam što postojite!
Čestitam, sada će normalni ljudi imati za koga da glasaju i siguran sam da ćete uskoro biti jedan od ključnih političkih faktora u Republici Srbiji. Neće biti lako dug put je pred vama (nama), dugo vas pratim i potpuno se slažem sa vašim stavovima, na prvom mjestu se mora stati za vrat partokratiji i korupciji to nas je potpuno uništilo.
Честитам Вам на храбрости и одлучности да оснујете овакво удружење – покрет. Имам потпуно поверење у све Вас. Контактирао сам многе пријатеље у Деспотовцу и околини и упознаом сам их са Вашим удружењем и члановима удружења. Идемо на изборе. Потписаћу приступницу, помоћићу на сваки могући начин. Народ каже “Ко хоће нађе начин, ко неће нађе изговор”. Више од 27 година се бавим публицистиком, прошле године ми је изаашла из штампе прва књига у свету о подметнутом делу Резолуције 1244 СБ УН. Књига носи наслов “Тајна шифра С/1999/648 у Резолуцији 1244 СБ УН – подметање и последице њене примене”. Више од 15 годин сам истраживао и пручавао грађа за ову књигу. Једини научни рад на ову тему је написао Проф. Панајотис Харитос из Грчке. Рад је саопштен на међународном научном скупу у САНУ 2006. године. Превод је урадио политоколог господин Алкесандар Павић, овде један од оснивача удружења “Ми глас из народа”. Наравно, из поштовања према огромном труду поклонио сам примерак моје књиге са посветом поштованом господину Павићу.
СРЕЋНО !
САМО СЛОГА СРБИНА СПАШАВА.
УЧИНИМО ОНО ШТО ЈЕ У НАШОЈ МОЋИ ОСТАЛО ЋЕ БОГ ПОМОЋИ .
У ДЕСПОТОВЦУ, ДАНА 26. 10. 2023. ГОДИНЕ МИХАЈЛО Т. МАКИЋ, судија
Учинимо све што је могуће у економском, политичком, војном и сваком другом погледу за једину земљу коју имамо – нашу Србију. Србија на првом месту. (Serbia first!)
Честитке!
Ако се мора да изађе на изборе, да имамо за кога да гласамо!
Можда могу да помогнем као новинар?
CESTITAM,
VI STE JEDINI ZA KOGA BIH MOGLA DA GLASAM.ALI DABUDeM Postena,nisam sigurna da li bi bojkot bio bolja opcija,kad se zna ko broji glasove.Plasim se ponovnod davanja legitimiteta ovoj vlasti,a posle nam nema spasa ni od predaje KiM ,ni od 4te ind,revolucije
Tako je Nado! Samo ima problem AV ce sve uraditi da potkupi dobar deo opozicije i sam sebi obezbedi legalitet. živa bila pa videla. Moramo se potruditi da ideja MI i uspe. Mlad pokret teško će biti!
Puno uspeha i napretka vam želim,nek je sretno!
ŽIVJELI I NEKA JE SREĆNO I PLODONOSNO, DUGOVEČNO ZA NAROD UGNJETAVAN OD 2.SV.RATA.PRAVA I ZAKON DA ŽIVE I VAŽE ZA SVE! SREĆNO 🇷🇸🥂🍾🇷🇺
Честитак,коначно оно што смо прижељкивали!
ŽIVJELI I NEKA JE SREĆNO I PLODONOSNO, DUGOVEČNO ZA NAROD UGNJETAVAN OD 2.SV.RATA.PRAVA I ZAKON DA ŽIVE I VAŽE ZA SVE! SREĆNO 🇷🇸🥂🍾🇷🇺
Sad imam za koga da glasam!
Nadam se da imamo više patriota nego kvislinga i da ćemo pobediti ❤️
Do pobede!
Konačno opcija koja nudi vraćanje dostojanstva državi Srbiji i svima koji u njoj žive! Konačno opcija koja daje nadu da će poštenje, čast, znanje i kultura konačno da dobiju šansu u ovom društvu! Konačno da se vrate moralne vrednosti!! Želim vam mnogo sreće i uspeha u predstojećem periodu!
Hvala Bogu da ima još poštenih ljudi u ovoj našoj okupiranoj Srbiji!
Ja sam penzioner i neznam na koji način mogu da pomognem, ali bar imam za koga da glasam! Hvala vam što postojite!
Cestitam vam na registraciji, najiskrenije zelim da predjete cenzus, udjete u parlament i zastupate nas koji vas pratimo vec dovoljno dugo, iskrena podrska za svu sedmoricu velicanstvenih
Hvala Bogu da ima još poštenih ljudi u ovoj našoj okupiranoj Srbiji!
Ja sam penzioner i neznam na koji način mogu da pomognem, ali bar imam za koga da glasam! Hvala vam što postojite!
Желим да пружим подршку вашем раду.
https://glasiznaroda.srpskirod.rs/%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%83%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b5/
Za dobrobit nase Srbije. IDEMO!!!
Čestitam, sada će normalni ljudi imati za koga da glasaju i siguran sam da ćete uskoro biti jedan od ključnih političkih faktora u Republici Srbiji. Neće biti lako dug put je pred vama (nama), dugo vas pratim i potpuno se slažem sa vašim stavovima, na prvom mjestu se mora stati za vrat partokratiji i korupciji to nas je potpuno uništilo.
Bravo! Konacno!
Честитам имамо за кога да гласамо. Ако сте заинтересовани спреман сам да вам помогнем и ако треба и придружим.
Честитам Вам на храбрости и одлучности да оснујете овакво удружење – покрет. Имам потпуно поверење у све Вас. Контактирао сам многе пријатеље у Деспотовцу и околини и упознаом сам их са Вашим удружењем и члановима удружења. Идемо на изборе. Потписаћу приступницу, помоћићу на сваки могући начин. Народ каже “Ко хоће нађе начин, ко неће нађе изговор”. Више од 27 година се бавим публицистиком, прошле године ми је изаашла из штампе прва књига у свету о подметнутом делу Резолуције 1244 СБ УН. Књига носи наслов “Тајна шифра С/1999/648 у Резолуцији 1244 СБ УН – подметање и последице њене примене”. Више од 15 годин сам истраживао и пручавао грађа за ову књигу. Једини научни рад на ову тему је написао Проф. Панајотис Харитос из Грчке. Рад је саопштен на међународном научном скупу у САНУ 2006. године. Превод је урадио политоколог господин Алкесандар Павић, овде један од оснивача удружења “Ми глас из народа”. Наравно, из поштовања према огромном труду поклонио сам примерак моје књиге са посветом поштованом господину Павићу.
СРЕЋНО !
САМО СЛОГА СРБИНА СПАШАВА.
УЧИНИМО ОНО ШТО ЈЕ У НАШОЈ МОЋИ ОСТАЛО ЋЕ БОГ ПОМОЋИ .
У ДЕСПОТОВЦУ, ДАНА 26. 10. 2023. ГОДИНЕ МИХАЈЛО Т. МАКИЋ, судија
Konačno neko nov na političkoj sceni.
Све честитке и нада у успех.
Учинимо све што је могуће у економском, политичком, војном и сваком другом погледу за једину земљу коју имамо – нашу Србију. Србија на првом месту. (Serbia first!)